Hakkımızda

Hakkımızda

OSG Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi:

Ülkemizin en büyük problemlerinden biri olan ve yetişmiş insanlarımızı çok kolayca kaybettiğimiz iş kazalarını önleme konusunda çeyrek asrı aşan iş dünyası tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzmanlarca kurulmuştur.

OSG olarak iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı kapsamındaki eğitim ve diğer faaliyetleri işyerlerinin çalışma şartları ve isteklerine uygun olarak ülke çapında gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Merkezi:

OSG Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yenikaraman Mah. Sanayi Cad. No. 138/C & D (Asya İş Merkezi) Osmangazi / Bursa adresinde (Asya İş Merkezi) hizmet vermektedir.

Uzman kadro:

İş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerçekleştirilen eğitimler ve risk analizi faaliyetleri, konusunda çeyrek asırdan fazla bilgi, beceri birikimine sahip eğitim formasyonlu tecrübeli ve iş güvenliği uzmanı olan eğitimciler tarafından verilmektedir.

Bu günlere nasıl geldik?

2007 yılında “ISGUVENLIGIUZMANI.COM EGITIM, RISK ANALIZI ve DANIŞMANLIK SIRKETI” adıyla şahıs şirketi olarak Bursa’da kurulmuş ve kapsama alanını geliştirerek ülke çapında hizmet vermeye başlamıştır.

2009 yılında değişen mevzuat kapsamında kendini yenilemiş ve “OSG Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Eğitim, Risk Analizi ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti” olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ev Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden ülke çapında altıncı şirket olarak yetki almış ve Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ünvanıyla hizmetlerine devam etmiştir.

2010 yılına gelindiğinde artan talepleri karşılamak ve işyerlerine daha sağlıklı hizmet sunabilmek amacıyla OSG Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi  kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

Edirne’den Diyarbakır ve Şanlıurfa’ya, Antalya’dan Giresun’a, İzmir’den Artvin-Murgul’a kaçkar dağlarına kadar hizmetlerimizi ulaştırdık. İş güvenliği konusunda bilgi paylaşımını esas alan “İş Sağlığı ve Güvenliği Forum Alanı”nı oluşturduk ve konuya duyarlı üyelerin katkılarıyla alanında ülkenin en zengin forum sitesini hayata geçirdik.

TRT’de programlar yaparak kamuoyunu da iş güvenliği konularında aydınlatmaya çalıştık.

Geldiğimiz noktada “O.S.G. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi” olarak iş sağlığı ve güvenliği alanında;

İş güvenliği uzmanlığı danışmanlığı,
İşyeri hekimliği danışmanlığı,

hizmetlerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

OSG  çatısı altında son teknoloji ile oluşturduğumuz Mobil Sağlık Aracımızla sağlık hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Sizlerin memnuniyetleri devam ettiği müddetçe enerjimizi bu yolda harcamaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla.

İletişim Bilgilerimiz:

OSG Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic. Ltd. Şti.

Yetki Belgesi Tarih ve Numarası: 22.04.2011 – 06

Yenikaraman Mah. Sanayi Cad. No. 138/C & D (Asya İş Merkezi) Osmangazi BURSA

Tel&Faks : 0224 262 5710

E.mail: osg@osg.com.tr